İhtiyaca özel çözümler

Şimdi firmanıza yakışan bir telefon numaranız olsun

0850 li numara alırken ücret var mı?

0850 numara almak herhangi bir şehre bağımlılık olmadan işyerinin konumunu belirsiz kulan özel bir numaradır. Kurumsal firmaların, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine sahip şirketlerin tercih ettiği numaralardır. Önceki dönemlere göre 444’lü numaraların yerine geçerek maliyeti düşürmüş, teknik avantajlar sunmuş numaralardır.

0850 numara alma ücreti

Müşterisine dönüş yaparak tek numara üzerinden hem gelen aramayı karşılamak hem de giden arama trafiğini yöneterek görüşmelerin kayıt altında turulmasını sağlayan 0850’li numaraların tahsisi ücretsizdir. Firmasına özel numara almak isteyen şirketler başvuru ücreti ödemezler. Hat başvuru ve aktivasyonu ücretsizdir.

Aylık sabit ücret var mı?

Numara tahsisi ile birlikte ek hizmet alınmamışsa abone konuştuğu kadar ödeme yapar. Paketler ve tarifeler kapsamına dahil olunduğunda ise paketler üzerinde belirtilen tutarlarda aylık ödeme yapılır. Bu hizmetler dışında sadece numara tahsisi ile görüşme yaparak konuştuğu kadar ödeme yapan abone sabit ücret ödemez.

Görüşme ücretleri

Şehiriçi ve şehirler arası ile uluslararası 1. kademe ülkeri aradığınızda dakikası 0.05 Krş. olarak, GSM operatörlerini 0.07 Krş olarak ödeme yaparsınız.

Görüşmeler dakika bazlıdır, eğer 30. saniyede görüşme sonlanırsa 1 dakikanın yarısı ücret ödersiniz. Normal açma kapama için dakika dolmuş gibi hesaplanmaz. Kaç saniye konuşursanız okadar ödeme yaparsınız.

0850 li numaraların avantajı nedir?

0850 ile başlayan numaralar IP üzerinden (Sabit ip adresi) hizmet veriyor olmasından dolayı tek numara üzerinden aynı anda çoklu çağrılar almaya olanak verir. 444’lü numaralar ile kıyaslandığında hem teknik hem de maliyet olarak daha karlıdır.

Şöyle bir örnek verelim;

444 ile başlayan bir numara alındığında bu numaranın altına aynı anda 10 müşterinin aramasını karşılamak için 10 adet telefon numarası daha almak zorundasınız. 11. müşteri aradığında hat meşgule düşer. 0850 olduğunda ise tek numara ile çok daha fazla çağrıyı tek numara üzerinden karşılayabilirsiniz aynı zamanda maliyeti en düşük seviyeye çekmiş olursunuz.

Diğer türlü Türk Telekom üzerinden alınan 10 numara için hem ayrı ayrı sabit ücret ödemek zorunda kalırsınız hem de ayrı maliyetler hesaplamak durumundasınız.

Sitemiz üzerinden 0850 numara alan müşteriler ses kayıt, müşteri karşılama anonsu, dahili numaralar gibi teknik açıdan Türkiye’de yok denecek kadar az olan Yapay zeka sanal santral sistemlerinden de faydalanmış olur.

Gelen arama ve giden arama trafiğine ait ses kayıtları ise 7/24 sunucular üzerinde kayıt altına alınarak istenilen zaman dilimi aralığında filtreleyerek erişim sağlamanıza olanak verir.

0850 li numara başvuru

Başvuru ve Bilgi için tıklayın

Başvuru yaptığınızda bıraktığınız irtibat numaralarına kısa sürede dönüş sağlanarak tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

0850 numara seçme

Müşteri kendi numarasını seçebilir. Başvuru talebinden sonra numara seçim için numara aralıkları sunulacaktır.

Sözleşme evrakları

Talepte bulunan müşteriye evraklar mail ortamında veya kargo/kurye ile iletilmektedir. Islak imza ve kaşeli olarak aktivasyonun tamamlanabilmesi için şirket evrakları ile birlikte tarafımıza ulaşması gerekecektir.

Sözleşmesi gelen müşterilerin aktivasyonu 24 saat içerisinde tanamamlanarak kullanıma hazır hale gelir.