İhtiyaca özel çözümler

Şimdi firmanıza yakışan bir telefon numaranız olsun

Radyo Link internet nedir?

Radyo Link, iki nokta arasında elektromanyetik dalgalarla iletişim için kurulan düzenek. Bu düzenekle sadece iki nokta arasında iletişim sağlanır. Radyo ve televizyon vericilerinin aksine yapılan yayın dar bir koridor içinde yönlendirilmiş yayındır ve bu dar koridor dışında izlenemez.

Radyo Link

Radyo Link internet

Radyo Link internet

Radyolink

Bir anten kullanarak hizmetin havadan verilmesi olarak tanımlanabilir. Fiber optik hızında verilen hizmet teknolojik olarak çözüm üretmek üzere kurumsal firmalara sunulan internet erişim hizmetidir.

Radyolink hizmetleri tıpkı yeraltı fiber optik kablolarındaki gibi 10 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps, 1000 Mbps gibi 1 Gbit hızlara ulaşabilen bir teknolojidir.

Birçok kurum ve kuruluş alternatif hizmetlerden faydalanarak yüksek hızda internet hizmetlerini Radyolink ile havadan alarak kesintisiz internet erişimi ve data aktarım hizmeti almaktadır. Okullar, Üniversiteler gibi örneklenebilir.

Talepte bulunan müşteriler için özel kurulum hizmeti ile gerçekleştirilir.

Radyolink internet tarifeleriRadyolink internet paketleri

Radyolink hizmetinden (paketler ve tarifeler) faydalanarak kampanyalara dahil olmak isteyen kurumsal müşterilerin lokasyon kontrolü yapılarak alabilecekleri hizmet seviye kontrolü sağlanmalıdır.

Başvuru formumuz aracılığı ile hizmet detayları hakkında daha fazla detay alabilirsiniz.